expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

czwartek, 24 kwietnia 2014

Temat: zdjęcie konkursowe

Dzisiaj jako temat wybrałam moje zdjęcie konkursowe ponieważ miało ono swoich zwolenników jak i przeciwników.
Zdjęcie bierze udział na portalu "PRAWDZIWE KOBIETY MAJĄ KRĄGŁOŚCI "  dlatego iż jestem posiadaczką krągłości zdecydowałam się zrobić fajne zdjęcie w bardzo krótkich, specjalnie obciętych na potrzeby zdjęcia szortach, co wywołało zarówno pozytywne jak i negatywne opinie.
Komentarze o treści negatywnej wyszły od kobiet, które zarzucają mi, że jestem gruba, mam cellulit i ogólnie jestem fuuu...
 Więc drogie Panie pragnę wam uświadomić że nie biorę udziału w konkursie Miss Polonia tylko na portalu gdzie promuję się kobiety o  okrąglejszych kształtach z dużym dystansem i samoakceptacją siebie. Mam wrażenie, że część z Was wyszukuje  wad u innych aby poprawić sobie humor i poczucie własnej wartości,  jednocześnie cieszę się że poczułyście się lepiej pisząc mi jaka jestem gruba  ;) Ja tam siebie lubię i nie mam z tym problemu!
Pragnę podziękować mężczyzną bo to Oni docenili moją urodę pozytywnie komentując i lajkując moje zdjęcie. Panie, którym zdjęcie się podobało zakładam, że mają wysokie poczucie własnej wartości i nie potrzebują ubliżać innym aby docenić siebie! Tak samo jak te, którym zdjęcie się nie podobało ale bez zbędnych komentarzy przeglądały dalej śliczne Panie na krągłościach :)
 Dzięki wielkie i trzymajcie tak dalej :)

Pamiętajcie są różne gusta!!! ale po co ubliżać innym skoro Oni czują się dobrze w swoim ciele!!
Nie podoba ci się!!! pomyśl!!! nie komentuj!! nie wszystko musi ci się podobać!! ŚWIAT JEST PIĘKNY PONIEWAŻ JEST RÓŻNORODNY!!

ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA  kliknij TU


5 komentarzy :

 1. ja jestem kobietą i mi sie bardzo podoba zdjęcie,a te ktore hejtuje prawdopodobnie chodzą w czarnych workach i zakrywają wszytko,jak ktoś pokaże trochę zaokrąglonego ciała to już jest tragedia narodowa,niestety takie rzeczy tylko w Polsce w innych krajach możesz wyjść nawet w piżamie a tu mierzą każdy cm spódnicy czy spodni i broń boże nie wolno wyróżniać sie w tłumie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć,że masz podobne zdanie!!! W Polkach jest za dużo zawiści! zamiast cieszyć się życiem i czerpać z niego co najlepsze wolą siedzieć w domu i krytykować innych...

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaraz tam zawiści, każdy może wyrazić swoje zdanie, jednemu się podoba, a drugiemu nie. Też biorę udział w tym konkursie i mam zarówno pozytywne jak negatywne komentarze. To zupełnie normalne, że opinie są podzielone, nie można odbierać prawa głosu istotom o odmiennych upodobaniach. Nie ma się co ekscytować i przejmować. No chyba, że ktoś jest wulgarny, albo wredny.
  Mi na przykład średnio się podoba tamto zdjęcie od tyłu, ale to na którym Pani siedzi jest bardzo intrygujące. Oczywiście to moje subiektywne odczucie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że każdy może wyrazić swoje zdanie, jeżeli jest ono delikatne i subiektywne ale pisanie komentarza typu" fuu jest obrzydliwa" nie jest miłe.Nie rozumiem dlaczego na portalu stworzonym dla kobiet + size gdzie mają się czuć dobrze i posiadać swoich zwolenników są w dużym stopniu krytykowane. Pamiętajmy, że ludzie są różni jedni są odporni na krytykę drudzy nie. Ja osobiście nie chce ludziom uprzykrzać życia czy zamykać ich w sobie, po przez wylanie z siebie swojego poirytowania ponieważ dla mnie to tylko negatywnie napisane słowa a dla kogoś może to mieć bardzo duże znaczenie. Pozdrawiam :)

   Usuń