expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

poniedziałek, 26 stycznia 2015

CZARNO - BIAŁODzisiaj sesja jest w kolorze czarno białym ponieważ uważam, że takie zdjęcia prezentują się równie dobrze jak te w kolorze, czasami mają również magię której nie potrafią pokazać kolory.
Zdjęcia czarno białe  kryją w sobie tajemnicę przez co w oglądającym budzi się pewna ciekawość ;) nie wiem czy u wszystkich tak to działa ;P ale u mnie na pewno ;) 
ŻYCZĘ MIŁEGO OGLĄDANIA ;)
9 komentarzy :

 1. Piękne fotografie. Są klimatyczne zmysłowe uwodzicielskie, pobudzają wyobraźnię i powodują że robi się ciepło. Bardzo piękne trochę w stylu retro i ten zmysłowy strój. Bardzo piękne. Gratuluje pomysłu i wykonania. :). Bardzo piękna z Pani kobieta.

  Pozdrawiam

  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne fotografie. Są klimatyczne zmysłowe uwodzicielskie, pobudzają wyobraźnię i powodują że robi się ciepło. Bardzo piękne trochę w stylu retro i ten zmysłowy strój. Bardzo piękne. Gratuluje pomysłu i wykonania. :). Bardzo piękna z Pani kobieta.

  Pozdrawiam

  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się po Tb tak sexownej/erotycznej 3:) , ale za razem bardzo ze smakiem sesji ;) . 1, 3 & 4 zdjęcia najlepsze :) , a 1 fotografia czysty sex :* , a ta/e osoba/y, które wymyśliły pończochy i koronki powinny dostać noble/medale :D :P I chwała Ci Joasiu za to, iż sesja jest czarno-biała to potęguje jej klimat ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Można tylko po zazdrościć fotografowi pracującemu z tak piękną kobietą

  OdpowiedzUsuń
 5. Pikna :) Pozazdrościć Twemu facetowi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękna kobieta, kipiąca seksem, kobiecością, namiętnością! Aż żal, że rzadko takie w życiu spotykam;) Pod stałym wielkim wrażeniem!

  Wielbiciel;)

  OdpowiedzUsuń